خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه

Ocolour Technologies Co., Limited کارخانه تور

کیفیت خوب بیلبورد های ویدئویی LED برای فروش
کیفیت خوب بیلبورد های ویدئویی LED برای فروش
طراحی خوب و کیفیت برای تعمیر و نگهداری جلو به رهبری صفحه نمایش، آن را صرفه جویی در وقت زیادی. و قدردانی از خدمات سریع و خوب خود را.

—— رادیون گاکالو

بنابراین من انتخاب JCDads، مشتری من برای کیفیت P10.Stable و با روشنایی بالا ارزیابی می شود.

—— لوئیس میگوئل آگوریر

من خدمات شما و کمک حرفه ای شما را دوست دارم، همیشه به من پاسخ سریع می دهید حتی اگر دیر وقت در کنار شما باشد.

—— اریک هادسون

صفحه نمایش سريع مونتاژ خوب است، و مهندس شما بسیار حرفه ای و بیمار است، من باید پنج بار برای خدمات خود را ارائه دهم.

—— ویکتور

چت IM آنلاین در حال حاضر
 • خط تولید

  ما یکی از کارخانه های پیشرفته ای است که دارای خط کامل محصول اتوماتیک هستند. ظرفیت تولید ماهانه 5000 متر مربع. قبل از اینکه آنها وارد شوند همه مواد اولیه به شدت آزمایش می شوند.

  تجهیزات پشتیبانی

  ما دارای پیشرفته ترین تجهیزات تولید در صنایع ماشین آلات هدایت شده، از قبیل SMD اتوماتیک، دستگاه رولینگ اتوماتیک، دستگاه جوشکاری reflow، دستگاه جوشکاری موج، و غیره. ما همچنین با برخی از ماشین های قابلیت اطمینان تست مجهز مانند دمای ثابت قابل برنامه ریزی، فوتومتریک کالریمتریک الکتریکی تستر برای رهبری، هوای فشرده خشک کن برقی، رنگ سنج سنجای روشنایی.

 • OEM / ODM

  ما سیستم مدیریت تولید و حرفه ای به رهبری صفحه نمایش تحقیق و فن آوری deveopment توسعه یافته و همچنین به نوآوری های فنی جدید برای ارائه به مشتریان خود انواع LED نمایش OEM / ODM خدمات.

 • R

  قدرت هسته

  ما یک تیم اختصاصی از مهندسین حرفه ای داریم که براساس بخش تحقیق و توسعه وزارت علوم و تحقیقات ما است. تیم تحقیق و توسعه ما دارای تخصص مناسب و دسترسی آسان به آخرین سیستم های تکنولوژیکی مورد نیاز برای هدایت، افزایش و اطمینان از اینکه بهترین نژاد ما باقی مانده است. ما طیف گسترده ای از حقوق مالکیت فکری ثبت شده داریم و بیش از 7 سال در حال ساختن تعداد زیادی از پلتفرم های تکنولوژیکی است که ما در گستره محصولات خود از قبیل استفاده از فن آوری PWM در مقایسه با دیگر تولیدکنندگان و اجرای جدی کالیبراسیون نقطه به نقطه.

  سیاست تحقیق و توسعه

  این هدف اصلی مدیریت JCDads بوده است تا از توانایی مداوم برای نوآوری جلوگیری کند تا بتواند با انتظارات مشتریان و نیازهای بازار خاص مورد نیاز باشد. سیاست و عمل ما این است که هر سال حداقل 6 درصد از درآمد ما را به بخش تحقیق و توسعه بازگردانیم.

اطلاعات تماس
Ocolour Technologies Co., Limited

تماس با شخص: Product Director

تلفن: 86--755-26915212

فکس: 86--755-33128946

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)